آموزش لومیون 11 | Lumion 11 – آشنایی با محیط نرم افزار لومیون 11 و نحوه گرفتن Benchmark

وبلاگ > آموزش‌های رایگان > آموزش لومیون > آموزش لومیون 11 | Lumion 11 - آشنایی با محیط نرم افزار لومیون 11 و نحوه گرفتن Benchmark

آنچه در این مطلب میخوانید:

آموزش لومیون 11 | Lumion 11 - آشنایی با محیط نرم افزار لومیون 11 و نحوه گرفتن Benchmark

بررسی محیط نرم افزار لومیون 11 Lumion

تغییرات محیط نرم افزار لومیون

لومیون 11 چیست؟

لومیون 11 (Lumion 11) هم از راه رسید!! و از قابلیت های جدید خود رونمایی کرد. لومیون 11 آخرین نسخه از سری نرم افزارهای قدرتمند رندرینگ RealTime می باشد که با قابلیت های بی نظیری عرضه شده است. با استفاده از Lumion 11 که امروز در دسترس است، می توانید ساختار واقعی طراحی خود را تجسم کنید و نکات ریز زندگی را به تصویر بکشید. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قابلیت های جدید لومیون 11 (Lumion 11) هستید، می توانید به مقاله امکانات لومیون 11 پرو در سایت دکتر سی جی مراجعه کنید.

به محض ورود به محیط نرم افزار لومیون 11، متوجه یکسری تغییرات جزئی در گرافیک صفحه ابتدایی نرم افزار (Welcome Page) میشیم که صد البته بروزتر شده D: اتفاق جالبی که در این نسخه در قسمت Create New افتاده، این هست که علاوه بر صحنه های قبلی، سه صحنه جدید شامل: فضای ساحلی، فضای کویری و فضای برفی اضافه شده که میتونه جذابیت رندرها رو تا حد زیادی افزایش بده ;)

Benchmark در لومیون چیست؟

در ابتدا کار با نرم افزار، لومیون از سیستم ما Benchmark (بنچ مارک) میگیره تا performance سیستم چک کنه و بررسی کنه که آیا کارت گرافیک، هارد و CPU سیستم ما جوابگوی نسخه جدید لومیون 11 هست یا نه!!! اگه هنوز اطلاعاتی در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز برای لومیون 11 ندارید، میتونین به مقاله ای در همین خصوص در سایت دکتر سی جی مراجعه کنین.

فضای ساحلی قضای صحرایی فضای برفی

ویدئو بالا اولین آموزش لومیون 11 هست که توسط مجموعه دکتر سی جی و با تدریس مهندس محمد امان زادگان منتشر شده که در این ویدئو ضمن بررسی کلی محیط نرم افزار و تغییرات صورت گرفته در این نسخه، با نحوه گرفتن Benchmark از سیستم نیز آشنا خواهیم شد.

برای آموزش لومیون 11 Lumion و تهیه پکیج های جامع لومیون هم میتونین اینجا کلیک کنین. خوشحال میشیم سوالات خودتون در رابطه با نرم افزار لومیون 11 در قسمت نظرات همین مطلب مطرح کنید. تیم پشتیبانی ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

1نظرات

  1. saidy

    درود
    چگونه می توان لومیون 11 را ک بر روی 3 عدد دیسک درایو نو ری قرار دارد را بر روی سیستمی ک فاقد درایور نوری است نصب نمود

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *