وبلاگ > اخبار و اطلاعیه های دکتر سی جی > رونمایی از لومیون ۲۰۲۳ پرو یا لومیون 13 پرو ، Lumion 13 pro | آخرین تغییرات لومیون 2023 پرو + امکانات اضافه شده

آنچه در این مطلب میخوانید:

رونمایی از لومیون 12 پرو ، Lumion 12 | آخرین تغییرات لومیون 12 پرو + امکانات اضافه شده

لینک رایگان دانلود لومیون 12 پرو | Download Lumion 12 Pro نسخه سالم و بدون ایراد

لطفا برای اطمینان از استفاده از نرم افزار، حتما از کرک لومیون 12 استودیو ایران استفاده کنید.

خرید پستی نرم افزار لومیون 12 + کرک لومیون 12 :

خرید پستی لومیون 12 به همراه کرک

خرید کرک لومیون 12 به تنهایی:

کرک نهایی لومیون 12 پرو | Lumion 12 Pro + Crack

https://www.aastudio.ir/product/lumion-pro-12-crack/

در زیر نمونه از رندر  این نسخه را مشاهده می کنیم که از طرف کمپانی آن منتشر شده است:تغییرات جدید لومیون

 

با لومیون ۲۰۲۳ پرو یا لومیون 13 به طرح های خود روح ببخشید.

وقتی پروژه بعدی خود را تصور می کنید، چه می بینید؟ چه احساسی دارد؟ و مهمتر از همه، کارفرماتون هم ميتواند آن حس را دریافت کند؟ با لومیون 12 شما می توانید دیدگاه خود را همانطور که تصور میکنید به اشتراک بگذارید؛ سرشار از زیبایی، فضا و احساسات… .

Lumion 12 به زودی منتشر می شود ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویژگی ها ، محتوا و ابزارهای جدید برای الهام بخشیدن به روند از تخیل تا ارائه نهایی ، با ما همراه باشید.

با لومیون فضاها را زنده کنید.

با Lumion ، مسیر جریان ایده ها از ذهن شما به صفحه کامپیوتر بدون کمترین تغییر است. ارائه رندر بدون دردسر به جعبه ابزار طراحی شما اضافه می شود.

برای آشنایی بیشتر با نحوه بهبود ارتباط Lumion بین معماران و طراحی معماری ، این متن را تا آخر مطالعه کنید.چه برای توسعه طراحی و چه برای ارائه یک پروژه بزرگ، لومیون روند پردازش و رندر گیری را با نزدیک کردن معماران و هنر به هم  افزایش میدهد. با لومیون دیگر نیازی نیست ساعت ها دچار کلافگی و سرخوردگی برای تولید تصاویر و فیلم های جذاب از پروژه خود شوید.معماران دوست دارند از لومیون به یک دلیل مهم استفاده کنند؛ و آن دلیل مهم این است که لومیون باعث ایجاد روح در ارایه میشود.

لومیون این فرایند را به عنوان بخشی طبیعی از کار شما احساس می کند و به شما کمک می کند در هر مرحله از پروژه طراحی ، نتایج زیبایی را به آسانی تولید کنید. محیط کار ساده و زیبا شما را در یک تجربه تفریحی همراه با لحظات شاد و غیر منتظره راهنمایی می کند.

با لومیون طعم طرح های خود را بیان کنید

با Lumion 12 ، رندرینگ بخشی یکپارچه از فرایند طراحی است ، فعالیتی که مهارت شما را جسورتر می کند و چشم انداز شما را برای نتیجه نهایی الهام می بخشد.

مرحله بندی انیمیشنی (فقط در نسخه pro)

با قابلیت جدید فازبندی متحرک شما می توانید روند توسعه یا ساخت پروژه خود را از به وسیله انیمیشن قدرتمند نشان دهید، تغییرات مختلف را اعمال کنید، بخش هایی از ساختمان خود را نمایش دهید ویا پنهان کنید و آنچه را که باعث می شود پروژه شما خلاق و منحصر به فرد باشد را برجسته کنید.

نمای خطی

ویژگی نمای خطی جدید در Lumion 12 به شما اجازه می دهد تا در هر مرحله از فرایند طراحی، زندگی، رنگ و بافت را به تمام رندرهای فنی خود جاسازی کنید. نقشه های هیجان انگیز، سکشن ها ، طبقات و نماهای ایزومتریک را تنها با چند کلیک ساده خلق کنید و رندرهای خود را بدون نیاز به سایر نرم افزار ها با سرعت تهیه کنید.

تفاوت های ظریف زندگی را در طرح های خود قرار دهید

در زندگی جزئیاتی وجود دارد که نمی توانید در اتوکد طراحی کنید؛ شاید این غیرقابل پیش بینی بودن، انرژی یا زیبایی باشد؛ هر چه باشد، یک چیز مسلم است که وجود دارد، زندگی سرشار از احساس است.

با لومیون می توانید زیبایی زندگی را به پروژه خود منتقل کنید، ساده است که حال و هوای یک روز بارانی را نشان دهیم یا صبح های جمعه را کسل کننده و تنبل نشان دهید، یا در یک دقیقه یک شهر پرجنب و جوش را به نمایش بگذارید یا آرامش اطراف شهر را نشان دهید.

رگه های باران (فقط در نسخه pro) در Lumion 12 Pro ، گزینه جدید خطوط باران ، به عنوان بخشی از جلوه های بارش، برای به تصویر کشیدن فضای آرام نشستن در داخل و تماشای باران اضافه شده است. تنها با اندکی حرکت خط لغزنده ده ها قطره باران پویا و هوشمند بر روی سطوح شیشه ای حرکت می کنند، جزئیاتی که در غیر اینصورت ساعت ها طول می کشد تا بتوانید آنهارا بوجود بیاورید.

آتش حجمی (فقط در نسخه pro) درخشش ملایم آتش افراد را به هم نزدیک می کند ، و در Lumion 12 Pro ،می توانید با قابلیت آتش حجمی فضای گرم و استقبال کننده خلق کنید. به سادگی آتش جدید را اضافه کنید تا احساس آرامش و گرما را در جلوه های داخلی و خارجی خود ایجاد کنید و حالتی روح انگیز ایجاد کنید که به طور طبیعی مخاطبان شما را به فضا جذب می کند.

ماشین فلزی براق (فقط در نسخه pro) با قابلیت قرار دادن ماشین های فلزی براق در Lumion 12 Pro ، اتومبیل های ارائه شده از شما دارای کیفیت واقع گرایانه چشمگیری هستند و آنها را به سختی از چیز واقعی متمایز می کند.]

آبجکت ها و متریال های جدید

63 متریال جدید

پارچه ای که بین انگشتان شما نرم است، آسفالت درشت زیر پای شما، بوی چرم، صدای چوب و … زیبایی رندر شما را بیشتر میکند،

و این از ارتباط انتخاب مواد در پروژه شما انجام میشود. آنها همه حواس را شعله ور می کنند.

با 63 متریال جدید در لومیون 12 ، می توانید کارفرمایان خود را در یک تجربه حسی غرق کنید و خاطرات لمس، بو، صدا و بینایی را برافروخته کنید.

متریال های جدید با کیفیت بالا در لومیون 12 عبارتند از:

 • 17 مدل کف چوبی و حاشیه
 • 3 مدل کاشی ماسه سنگی
 • 5 مدل فرش
 • 2 نوع آسفالت
 • 5 مدل آجر
 • 2 مدل برفی
 • 3 مدل تخته سنگ
 • و خیلی چیزهای دیگه …

بسیاری از متریال های موجود در لومیون دارای بالاترین کیفیت هستند و می توان آنها را از طریق هوازدگی، لبه های نرم (فقط در نسخه Pro) و موارد دیگر تغییر داد. با متریال های جدید اضافه شده، تعداد کل متریال های موجود در  لومیون 12pro به 1292 متریال میرسد.

401 آبجکت جدید (فقط برخی از نسخه های pro)

جلوه دادن به طرح های شما بیشتر از تجسم چهار دیوار و سقف است. این به معنی افشای تجربیات زندگی واقعی است که افراد هنگام تعامل با طرح شما خواهند داشت. این بدان معنی است که نشان می دهد چگونه مبلمان اتاق روحیه خاصی می بخشد ،

چگونه درختان و طبیعت می توانند احساسات را منتقل کنند.

 • آبجکت جدید در لومیون 12 پرو شامل موارد زیر میشود:
 • 61 مدل طبیعت با جزئیات دقیق
 • 177 مدل فضای داخلی
 • 49 مدل انسان و حیوان (برخی انیمیشن)
 • و بسیاری دیگر …

با لومیون 12پرو ، می توانید 73 آبجکت دیگر با الهام از یکپارچه سازی با سیستم عامل و 50 شخصیت غیر متحرک را در ژستهای شاد پیدا کنید.

همه آبجکت های جدید دارای کیفیت HD هستند و با افزوده های جدید تعداد کل دارایی های کتابخانه در کتابخانه محتوای لومیون 12پرو را به 6347 می رساند. از یک محیط کار ساده تر لذت ببرید

لومیون دقیقاً در جریان کارها و شیوه های معماری فعلی شما قرار می گیرد؛ از اولین طرح های شکل گرفته تا ایجاد نهایی اسناد طراحی شما. یادگیری لومیون آسان و استفاده از آن آسانتر است، و فرایند ارائه یک تجربه رضایت بخش و لذت بخش را ایجاد می کند.

نورافکن های سفارشی IES

با نورافکنهای سفارشی جدید IES در لومیون 12، به سادگی پروفایل های روشنایی انجمن مهندسی روشن کننده (IES) را بارگذاری کنید تا ترتیب نوردهی دقیق مورد نیاز خود را دوباره خلق کنید و بهترین قسمتهای پروژه خود را روشن کنید.

انتخاب کننده رنگ RAL

لومیون 12 اکنون دارای یک انتخاب کننده رنگ RAL است تا انتخاب رنگ شما را آسان کرده و آن را به طور دقیق به استاندارد رنگ اروپایی وصل کند.

صفحه های کلیپ چند منظوره

با لایه های کلیپ چند منظوره ، همه لایه های طرح خود را از زوایای مختلف آشکار کنید.

کارکتر های جدید

افراد به صورت مفهومی حرکت میکنند، تقسیم فضا را نشان دهید، مهم نیست که می خواهید به چه چیزی برسید، لومیون کار را با ایجاد این قابلیت آسان می کند.

ارائه اندازه ها

به طرز ماهرانه تصاویر و انیمیشن های آموزنده و زیبایی ایجاد کنید که تمام اندازه گیری ها را در طول طراحی شما نشان دهد.

پیش نمایش با کیفیت بالا

فقط یک کلیک طول می کشد تا پیش نمایش با کیفیت بالا را در حالت Lumion Theater و Lumion Viewer روشن کنید و شما را به ظاهر و احساس نهایی رندر خود قبل از گرفتن رندر نهایی نزدیک تر می کند.

آموزش های اولیه برای کاربران جدید

اولین بار است که از لومیون استفاده می کنید؟ جای نگرانی نیست! بیش از یک دهه است که معماران از لومیون به عنوان یک تجربه یادگیری بسیار ساده یاد می کنند و با استفاده از این موضوع لومیون 12 در حال حاضر دارای یک برنامه آموزشی برای کاربران جدید است که به کاهش (و تقریباً حذف) منحنی یادگیری لومیون (که قبلاً کوتاه شده است) کمک می کند.

سایر تغییرات محیط کار

 • رابط کاربری به روز شده

در حین کار از یک جریان منطقی و شهودی لذت ببرید.

 • انتخاب کننده رنگ به روز شده

انتخاب رنگ های مناسب برای پروژه شما ساده تر و شهودی تر است.

 • ورودی مقدار سفارشی

وارد کردن مقادیر سفارشی در هنگام ساخت صحنه و رندر

 • پراکسی برای FPS بهتر

دریافت بیشترین عملکرد از Lumion 12 در هنگام ساخت صحنه های بزرگ و پیچیده

به راحتی چشم انداز خود را از پروژه ایجاد کنید

لومیون یک بخش یکپارچه از فرایند طراحی است که سرعت و الهام را در هنگام حرکت از یک ایده به یک ساختمان یا منظره ایجاد می کند.

ارائه زمان واقعی با LiveSync برای BricsCAD

به شما امکان می دهد بین برنامه های برجسته CAD و Lumion یک اتصال بی درنگ و واقعی ایجاد کنید. با LiveSync، می توانید احساس کنید که مدل در حال پیشرفت خود را در محیط طبیعی خود غوطه ور کرده اید ، در آسمان های نوری و آب و هوای واقعی قرار گرفته اید و با شرایط نوری متنوع روشن شده اید.

Lumion LiveSync همچنان به عنوان بخشی از عملکرد خود به بسته های CAD جدید گسترش می یابد و آخرین مورد در این لیست طولانی از امکانات رندر در زمان واقعی ، LiveSync for BricsCAD است که در Lumion 12 موجود است.

نقشه های ماهواره ای OSM (فقط در نسخه pro)

کل یک شهر واقعی را ارائه دهید. ارتفاعات زمین آن و همه جزئیات جزئی که چشم انداز اطراف آن را تشکیل می دهند.

ویژگی OpenStreetMaps جهشی دیگر در لومیون 12 پرو به همراه دارد که شامل نقشه های ماهواره ای با جزئیات زیبا می شود. با استفاده از نقشه های جدید ماهواره ای OSM ، زمین واقعی ، رودخانه ها ، زمین های کشاورزی و موارد دیگر همه در سراسر جهان در دسترس هستند ، تنها با یک کلیک هنگام بارگیری OpenStreetMap برای محل ساختمان خود.

جلوه های هنری پانوراما

در لومیون 12، اکنون می توانید چندین جلوه هنری را روی پانورامای خود اعمال کنید، که می توانید آنها را در تلفن همراه، رایانه لوحی یا بسیاری از هدست های رایج VR تجربه کنید.

 • سایه Omni برای نور افکن
 • سایه های میکرو برای نور افکن
 • روشنایی چمن بهبود یافته

تغییر بنیاد

ما همیشه در مورد پیشرفت های سخت افزاری و فناوری موضع می گیریم و در مسیری نوآوری کرده ایم که به شما امکان می دهد با سادگی نفس گیر ، زندگی و شخصیت بیشتری به جلوه های خود بیفزایید.

1نظرات

 1. کاظم

  با سلام – من با نرم افزار ایینونتور کار میکنم ، میخواستم ببینم امکانات LiveSync در این نرم افزار این ارتباط رو برقرار میکنه یا فقط برای نرم افزار CAD هست – با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *