آموزش لومیون, لومیون

آموزش لومیون 11 پرو | Lumion Pro 11 _ آشنایی با ابزارهای لومیون 11

آموزش ابزارهای نرم افزار لومیون 11 (Lumion 11)

نرم افزار لومیون بوسیله ابزارهایی که در آن تعبیه شده دارای قابلیت های بی شماری است که به کمک آنها به راحتی میتوانیم طرح های مورد نظر خودمان را بهبود ببخشیم. و درواقع تمامی ابزارها و امکانات این نرم افزار برای صرفه جویی در وقت ما موجود می باشد. که صد البته نسخه جدید آن (Lumion 11) دارای تغییرات جذابی در همین راستا می باشد جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با قابلیت های جدید لومیون 11 به سایت دکتر سی جی مراجعه کنید.

این ابزارها شامل :

  • ابزار کتابخانه (Library).

در واقع ابزار کتابخانه یک مرجع بسیار غنی از اشیا، انسان ها،درختان، گیاهان، تجهیزات داخلی، وسایل حمل و نقلی و هرآنچه برای ایجاد تصویری فوق العاده و طبیعی از مدلسازی نیاز است، می باشد.

  • ابزار متریال (Material).

وجود انواع مختلفی از متریال های با کیفیت بسیار خوب در لومیون (Lumion) و حتی امکان وارد کردن (Import) متریال به درون نرم افزار موجبات یک رندر بسیار باکیفیت و رئال را برای کاربران خود فراهم میکند.

  • ابزار لند اسکیپ.

با استفاده از این ابزار در لومیون به راحتی میتوانیم محیط اطراف پروژه را مدیریت کنیم

  • ابزار تغییرات آب و هوا.

در این قسمت از آموزش لومیون، مهندس محمد امان زادگان به بررسی و آموزش هر کدام از این ابزار ها در لومیون 11 می پردازند تا ضمن معرفی و کارکرد هرکدام از این ابزارها، تغییرات صورت گرفته در هرمورد را به ما آموزش دهند.

تمامی تنظیمات مربوط به هر ابزار به طور کامل و گسترده در پکیج آموزشی لومیون پرو 11 آموزش داده شده و شما عزیزان میتونید برای تهیه پکیج اینجا کلیک کنید.

3.7/5 - (45 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *