آشنایی و معرفی محیط نرم افزار مایا Maya

وبلاگ > آموزش‌های رایگان > آموزش مایا > آشنایی و معرفی محیط نرم افزار مایا Maya

آنچه در این مطلب میخوانید:

آشنایی و معرفی محیط نرم افزار مایا Maya

یادگیری و آموزش فارسی محیط نرم افزار مایا Autodesk Maya

خیلیا وقتی میرن سراغ یک نرم افزار جدید، چون با رابط کاربری و ابزارهای اون آشنا نیستن، ممکنه اون رو کنار بذارن.اولین گام برای حرفه ای شدن در هر نرم افزاری خصوصا نرم افزارهای طراحی و رندرینگ، آشنایی با محیط آن برنامه است؛ اینکه منوها و ابزارها در کجا قرار دارند و یا چطور میتوان مدل های ابتدایی و پایه را در این برنامه ها ساخت.

در این قسمت با آموزش مهندس محمد امان زادگان همراه می شویم تا با محیط مایا آشنا شوید و ضمن آشنایی با این محیط پیچیده، از کار کردن با آن لذت ببرید. این نرم افزار به علت سنگین بودن از حیث اطلاعاتی، دارای منوهای زیادی می باشد.

محیط کاری مایا به حدی هوشمندانه و حرفه ای طراحی شده که هر یک از منوها بسته به نوع استفاده به راحتی امکاناتی را در اختیار شمار قرار می دهد.

در داخل نرم افزار هر دسته از منوها را در داخل یک ماژول قرار داده است.ماژول ها همان طبقه بندی هایی هستند که بسته به نوع عملکرد منوها به آنها نسبت داده می شو؛ درواقع ماژول ها برای دستیابی سریع یک منو طراحی شده اند و رایج ترین راه سازماندهی منوها استفاده از همین ماژول ها می باشد.

این فیلم کوتاه آموزشی برای کسانی مناسب است که تجربه کار با نرم افزار مایا (Autodesk Maya) را ندارند و در مراحل ابتدایی یادگیری گرافیک 3D هستند و می خواهند خیلی سریع با محیط مایا آشنایی پیدا کنند.

  • آموزش فضای کار در نرم افزار مایا
  • معرفی Channel Box , Attribute Editor در Autodesk Maya
  • معرفی و ویرایش Workspace ها در مایا

فیلم آموزشی بالا شروع کار با Maya 2020 رو آموزش می دهیم.

درصورتیکه در مورد این آموزش نکته یا پیشنهادی دارید، همین حالا در پایین همین صفحه در بخش کامنتها با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *