وبلاگ > آموزش‌های رایگان > معرفی نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

آنچه در این مطلب میخوانید:

معرفی نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

معرفی و آشنایی با نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

پیچیده ترین اشعه صحنه های تولید سه بعدی خود را که در زمان واقعی ردیابی می شوند ، کاوش کنید.

گروه Chaos از ابزار جدید خود یعنی Chaos Vantage برای کاوش در صحنه های بزرگ V_Ray در زمان واقعی (real time) رونمایی کرده است!

با Chaos Vantage ، هیچ تبدیل زمان بری انجام نمی شود. کافی است صحنه کامل V-Ray خود را به Vantage بکشید (Drag) و رها کنید و شروع به کاوش کنید. همچنین یک لینک مستقیم از 3ds Max در دسترس است ، بنابراین می توانید از آن درست مانند یک نمای دید استفاده کنید. این نرم افزار قبلاً به عنوان پروژه Lavina شناخته می شد. Chaos Vantage از هسته های RT در کارت های گرافیک Nvidia RTX نسل فعلی استفاده می کند تا یک نمایش تعاملی در زمان واقعی و کاملاً پرتویی از محیط ایجاد کند. این برنامه تا ژوئن 2021 به صورت رایگان در دسترس است و پس از آن هزینه اشتراکات 389 دلار در سال است.

معرفی نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

امکانات Chaos Vantage

راه اندازی بسیار آسان

صحنه V-Ray خود را به  درون Chaos Vantage بکشید و رها کنید (Drag & Drop) و کاوش را شروع کنید. بر خلاف سایر راه حل های بلادرنگ (Real Time)، هیچ هندسه ای برای بهینه سازی ، UVs برای باز کردن ، یا روشنایی برای پخت وجود ندارد.

معرفی نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

مدیریت پروژه های بسیار وسیع

به منظور کنترل صحنه های عظیم و میلیارد ها Polygon ساخته شده است. این سریعترین راه برای دیدن دقیق ترین صحنه های V-Ray در Real Time است.

جابجایی آسان در نرم افزار

حرکت در صحنه آسان است. از کنترل های مشابه برنامه سه بعدی خود استفاده کنید یا درست مثل انجام یک بازی در اطراف حرکت کنید. با تشخیص اتوماتیک برخورد از پله ها بالا بروید و از قدم زدن در میان دیوارها خودداری کنید.

کیفیت 100 درصد در ردیابی اشعه

از واقعی ترین دوربین ها، چراغ ها، متریال و نورهای بازتابی استفاده می کند تا رئال ترین خروجی را نمایش دهد.

انیمیشن راحت و سریع

ایده آلی برای پیش تجسم : شما می توانید انیمیشن را از Chaos Vantage ایجاد ، ویرایش و ارائه کنید. به راحتی بین دوربین ها حرکت کنید، از انتقال استفاده کنید، ترتیب خود را در ویرایشگر انیمیشن تنظیم کنید.

با پیوند مستقیم از 3ds Max ، از صحنه خود بصورت مستقیم برخوردار شوید. تغییراتی که در صحنه 3ds Max خود ایجاد می کنید فوراً در Chaos Vantage ظاهر می شوند.

تیزر معرفی نرم افزار Chaos Vantage :

با توجه به تجربه بسیار بالای Chaos Group در ارائه نرم افزارهای قدرتمند رندرگیری پیش بینی میشود که با انتشار این ابزار، Chaos Group به راحتی بتواند نرم افزارهای قدرتمند رندرینگ مانند توینموشن و لومیون را کنار بزند و رقابت بین نرم افزارهای مستقل رندرینگ را جذاب تر کند.

همراه ما باشید تا در مجموعه دکتر سی جی با انواع نرم افزارهای معماری، شهرسازی، شبیه سازی دوبعدی و سه بعدی، انیمیشن، طراحی داخلی و… آشنا بشید و آنها را به بهترین شکل یاد بگیرید.

از خودت یه قهرمان بساز;)

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *