معرفی نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

آنچه در این مطلب میخوانید:

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

معرفی و آشنایی با نرم افزار رندرینگ Chaos Vantage

پیچیده ترین اشعه صحنه های تولید سه بعدی خود را که در زمان واقعی ردیابی می شوند ، کاوش کنید.

گروه Chaos از ابزار جدید خود یعنی Chaos Vantage برای کاوش در صحنه های بزرگ V_Ray در زمان واقعی (real time) رونمایی کرده است!

با Chaos Vantage ، هیچ تبدیل زمان بری انجام نمی شود. کافی است صحنه کامل V-Ray خود را به Vantage بکشید (Drag) و رها کنید و شروع به کاوش کنید. همچنین یک لینک مستقیم از 3ds Max در دسترس است ، بنابراین می توانید از آن درست مانند یک نمای دید استفاده کنید. این نرم افزار قبلاً به عنوان پروژه Lavina شناخته می شد. Chaos Vantage از هسته های RT در کارت های گرافیک Nvidia RTX نسل فعلی استفاده می کند تا یک نمایش تعاملی در زمان واقعی و کاملاً پرتویی از محیط ایجاد کند. این برنامه تا ژوئن 2021 به صورت رایگان در دسترس است و پس از آن هزینه اشتراکات 389 دلار در سال است.[/vc_column_text][vc_separator el_width=”70″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

امکانات Chaos Vantage

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″]

[/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”راه اندازی بسیار آسان” el_width=”60″][vc_column_text text_larger=”no”]صحنه V-Ray خود را به  درون Chaos Vantage بکشید و رها کنید (Drag & Drop) و کاوش را شروع کنید. بر خلاف سایر راه حل های بلادرنگ (Real Time)، هیچ هندسه ای برای بهینه سازی ، UVs برای باز کردن ، یا روشنایی برای پخت وجود ندارد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”مدیریت پروژه های بسیار وسیع” el_width=”60″][vc_column_text text_larger=”no”]Chaos Vantage به منظور کنترل صحنه های عظیم و میلیارد ها Polygon ساخته شده است. این سریعترین راه برای دیدن دقیق ترین صحنه های V-Ray در Real Time است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”جابجایی آسان در نرم افزار” el_width=”60″][vc_column_text text_larger=”no”]حرکت در صحنه آسان است. از کنترل های مشابه برنامه سه بعدی خود استفاده کنید یا درست مثل انجام یک بازی در اطراف حرکت کنید. با تشخیص اتوماتیک برخورد از پله ها بالا بروید و از قدم زدن در میان دیوارها خودداری کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”کیفیت 100 درصد در ردیابی اشعه” el_width=”60″][vc_column_text text_larger=”no”]Chaos Vantage، از واقعی ترین دوربین ها، چراغ ها، متریال و نورهای بازتابی استفاده می کند تا رئال ترین خروجی را نمایش دهد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”انیمیشن راحت وسریع” el_width=”60″][vc_column_text text_larger=”no”]ایده آلی برای پیش تجسم : شما می توانید انیمیشن را از Chaos Vantage ایجاد ، ویرایش و ارائه کنید. به راحتی بین دوربین ها حرکت کنید، از انتقال استفاده کنید، ترتیب خود را در ویرایشگر انیمیشن تنظیم کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”Live Link با نرم افزار 3DsMax” el_width=”60″][vc_column_text text_larger=”no”]با پیوند مستقیم از 3ds Max ، از صحنه خود بصورت مستقیم برخوردار شوید. تغییراتی که در صحنه 3ds Max خود ایجاد می کنید فوراً در Chaos Vantage ظاهر می شوند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]تیزر معرفی نرم افزار Chaos Vantage :

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]با توجه به تجربه بسیار بالای Chaos Group در ارائه نرم افزارهای قدرتمند رندرگیری پیش بینی میشود که با انتشار این ابزار، Chaos Group به راحتی بتواند نرم افزارهای قدرتمند رندرینگ مانند توینموشن و لومیون را کنار بزند و رقابت بین نرم افزارهای مستقل رندرینگ را جذاب تر کند.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]همراه ما باشید تا در مجموعه دکتر سی جی با انواع نرم افزارهای معماری، شهرسازی، شبیه سازی دوبعدی و سه بعدی، انیمیشن، طراحی داخلی و… آشنا بشید و آنها را به بهترین شکل یاد بگیرید.

از خودت یه قهرمان بساز;)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟