وبلاگ > آموزش‌های رایگان > آموزش رویت > نرم افزار رویت 2022 | Autodesk Revit 2022

آنچه در این مطلب میخوانید:

نرم افزار رویت 2022 | Autodesk Revit 2022

آشنایی با نرم افزار رویت

نرم افزار رویت Autodesk Revit به طور خاص برای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ساخته شده است ، متخصصان طراحی و ساخت را قادر می سازد تا ایده ها را از یک ایده به ساخت و ساز با یک رویکرد مبتنی بر مدل هماهنگ و سازگار ارائه دهند. Autodesk Revit یک برنامه واحد است که شامل ویژگی هایی برای طراحی معماری ، مهندسی سازه و مهندسی سازه و ساخت می باشد. نرم افزار Autodesk Revit ابزاری را ارائه می دهد که از طراحی معماری ، مهندسی MEP ، مهندسی سازه و ساخت پشتیبانی می کنند. Revit به شما در طراحی ، ساخت و نگهداری ساختمانهایی با کیفیت بالاتر و با مصرف انرژی کمتر کمک میکند. ویژگی های جامع آن را به یک راه حل ایده آل برای کل تیم پروژه ساختمان تبدیل کرده است. 

قابلیت رویت برای معماران

نرم افزار Autodesk Revit همانطور که معماران و طراحان فکر می کنند کار می کند ، بنابراین می توانید طراحی های معماری با کیفیت بالاتر و دقیق تری را توسعه دهید. از ابزارهای مخصوص برای پشتیبانی از گردش کار مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) استفاده کنید. مفاهیم را گرفته و تجزیه و تحلیل کنید و از طریق طراحی ، اسناد و ساخت ، دید خود را حفظ کنید.

قابلیت رویت برای مهندسین سازه

نرم افزار Autodesk Revit یک راه حل مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) برای شرکت های مهندسی سازه است که ابزارهای خاصی را برای طراحی سازه ارائه می دهد. BIM هماهنگی چند رشته ای اسناد طراحی سازه را بهبود می بخشد. خطاها را به حداقل می رساند و همکاری بین تیم های پروژه ساختمان را افزایش می دهد.

قابلیت رویت برای مهندسین MEP

نرم افزار Autodesk Revit ابزارهایی برای طراحی حتی پیچیده ترین سیستم های ساختمانی در اختیار مهندسان مکانیک ، برق و لوله کشی (MEP) قرار می دهد. Revit از مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) پشتیبانی می کند تا به شما کمک کند طراحی ، تجزیه و تحلیل و مستند سازی دقیق سیستم های ساختمان کارآمد را از طریق ساخت و ساز ایجاد کنید. مدل های غنی از اطلاعات در طول چرخه عمر ساختمان از طراحی پشتیبانی می کنند.

ویژگیهای جدید در Revit 2022

  • ارتقا Dynamo 2.10.1 با گره های جدید برای مستندات Revit.

  • ارتقا point cloud API

  • ارتقا Sketch API

  • ارتقا Viewport lable در  Sheet on API

  • API برای نگاشت مدل Cloud با Docs URNS

    در این ویدئو به طور خلاصه و مختصر به ویژگی های جدید Revit 2022 پرداخت شده است.

ما در مسیر یادگیری همراه شما هستیم! اگر شما هم علاقه مند به یادگیری نکات و ترفندها، نرم افزارهای معماری و شهرسازی، شبیه سازی دو بعدی و سه بعدی، رندرینگ و انیمیشن هستید، آموزش های رایگان مجموعه دکتر سی جی رو از دست ندید.از خودت یه قهرمان بساز 😉
جهت خرید نرم افزار رویت 2021 به همراه کتابخانه آن به لینک زیر مراجعه کنید :

https://www.aastudio.ir/product/autodesk-revit/

از خودت یه قهرمان بساز 😉

جهت دانلود باید در سایت ثبت نام کنید، اگر اکانت کاربری دارید لطفا وارد شوید:

(پیشنهاد میکنیم که VPN خودتون رو خاموش کنید)

لطفا از این فرم برای ورود و یا ثبت نام استفاده کنید.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:45)

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *