وبلاگ > معرفی و دانلود نرم افزار > اتوکد > نرم افزار اتوکد 2022 - تغییرات و ویژگی های جدید AutoCAD 2020

آنچه در این مطلب میخوانید:

نرم افزار اتوکد 2022

اتوکد 2022

اتوکد 2022 دارای چندین ابزار خاص صنعت مانند معماری ، مکانیک و برق است که دارای کتابخانه های حاوی صدها هزار قسمت ، نماد و ویژگی هوشمند است. Autodesk مطالعات بهره وری را برای پیگیری چگونگی صرفه جویی در وقت طراحان با این ابزارهای تخصصی انجام داد.

اتوکد 2022 با گردش کار متصل و اتوماسیون ، طراحی را به جلو سوق می دهد که به شما امکان می دهد تا روی مواردی که بیشترین اهمیت را دارند تمرکز کنید.

مروری بر ویژگی ها و به روزرسانی های جدید در اتوکد 2022:

Trace:

در اتوکد دسکتاپ ، در تب Collaborate ، یک پالت Traces جدید وجود دارد. این پالت Traces موجود را لیست می کند ، مشخص می کند که Trace چه موقع ایجاد شده و توسط چه کسی و همچنین چه زمانی اصلاح شده است. این امکان را برای باز یا بسته کردن ردیابی ها ، به عبارت دیگر ، نمایش یا پنهان کردن آنها فراهم می کند. همچنین ، پالت تغییر نام و حذف Traces را امکان پذیر می کند.

به طور خلاصه با افزودن ابزار Trace ، اتوکد 2022 یک روش سریعتر برای افزودن و بررسی علامت گذاری ها به یک طرح ارائه داده است. البته که روش های دیگری مانند Autodesk Design Review در کنار TrueView و Autodesk Viewer در دسترس است ، اما ابزار جدید Trace روند کار را کمی ساده تر می کند.

Count:

ویژگی جدید دیگری که Autodesk در نسخه های جدید 2022 منتشر کرده است ، ویژگی Count است. این یک شمارنده مسدود فوری است. اگرچه روش های جایگزینی برای شمارش تعداد بلوک ها در یک طرح وجود دارد ، این ویژگی جدید بسیار سریع است و برخی از قابلیت های اضافی را فراهم می کند. وقتی پالت جدید Count فعال می شود ، تمام نام بلوک های درج شده و تعداد درج های هر یک را لیست می کند.

Floating Drawing Tabs

با قابلیت Floating Drawing Tabs ، هر نقاشی را می توان با استفاده از Tab خود به یک مانیتور دیگر یا مکان دیگری در یک مانیتور خارج از منطقه گرافیکی اتوکد پیش فرض کشید و مشاهده این نقاشی ها را به طور همزمان بسیار آسان تر می کند.

با تغییر دادن نحوه کار ، ویژگی های جدیدی مانند Trace و Share روند بررسی را بر سر کار می اندازند. از هرجای دیگر می توانید با اتوکد به صورت دیجیتالی و ایمن با تیم ها و همکاران خود همکاری کنید. با ویژگی جدید Count ، می توانید با شمارش خودکار بلوک ها و هندسه ، شمارش دستی را کاهش دهید ، در وقت صرفه جویی کنید و دقت را بهبود ببخشید.

پیشرفت و عملکرد بهتر:

اتوکد 2022 پیشرفت هایی را ارائه می دهد که شامل یک نصب سریعتر و قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد حتی هنگام نصب برنامه در اتوکد کار کنید. با نصب جدید ، تعداد تعاملات معمول برای نصب محصول کاهش یافته است. همچنین می توانید از عملکرد گرافیکی بهبود یافته و یک برگه شروع دوباره طراحی شده لذت ببرید که به شما امکان می دهد به راحتی از صفحه اصلی به پرونده ها و سایر مطالب مفید دسترسی پیدا کنید.

مارکوس اوبراین ، مدیر ارشد مدیریت محصولات اتوکد می گوید: “ما هدف ایجاد گردش کار مدرن و متصل شده و اتوماسیون مهار را برای صرفه جویی در وقت ، بهبود دقت و افزایش همکاری در هر کجا که کار می کنیم”. “ما در تلاشیم تا به کاربران خود در هر دستگاهی را که انتخاب می کنند تجربه طراحی بی سابقه ای را ارائه دهیم.”

به Autodesk Drive و Autodesk Docs متصل شوید:

اتوکد 2022 و برنامه های موبایل و وب اتوکد تجربه طراحی متصل را به شما ارائه می دهند. شما برای طراحی و پیش نویس در اتوکد در دسک تاپ ، وب و دستگاه های تلفن همراه انعطاف پذیر هستید. اکنون می توانید فایل های DWG را در وب و برنامه های تلفن همراه به اشتراک بگذارید و آنها را علامت گذاری کنید. و با برنامه وب اتوکد اکنون می توانید الگوهای طراحی ، سبک های طرح و سایر پرونده های پشتیبانی را بارگیری کنید تا فایل های DWG ایجاد کنید که استانداردهای پیش نویس شرکت شما را بهتر مطابقت دهد.

اتوکد 2022

برای تهیه نرم افزار اتوکد 2022 میتوانید از سایت aastudio.ir یا لینک زیر خریداری کنید:

خرید پستی نرم افزار اتوکد ۲۰۲2 | Autocad 2022 + کرک

همجنین برای آموزش کامل اتوکد میتوانید پکیج آموزشی اتوکد را تهیه کنید.

جهت دانلود باید در سایت ثبت نام کنید، اگر اکانت کاربری دارید لطفا وارد شوید:

(پیشنهاد میکنیم که VPN خودتون رو خاموش کنید)

لطفا از این فرم برای ورود و یا ثبت نام استفاده کنید.

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:45)

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *